dijitalbasin.com
Uygulamada Aç
Home Page / Kurumsal Abonelik
Kurumsal Abonelik
  • Kurumsal Abonelik
  • Pek çok kurum kendisi ve çalışanları için yayın abonelikleri tesis etmektedir. Ancak bu yayınların kâğıt ortamında teminlerinin getirdiği maliyetler, fiziki arşiv kısıtları ve kullanım zorlukları sebebiyle çoğu zaman bu ihtiyacı karşılamakta zorlanabilmektedirler.

    Tüm bu zorluklar Dijital Basın ile geride kalıyor. Artık kurumlar kendileri ve çalışanları için yayın aboneliklerini pratik, işlevsel ve ekonomik şekilde bu platform üzerinden kolaylıkla sağlayabilecekler.

    Dijital Basın Platformunda kurumsal abonelik çok kolaydır; kurumsal abonelik paketiyle kurum adına özel yetkili bir kullanıcı tanımlanır. Bu kullanıcı Dijital Basın üzerinden kuruma özel tasarlanan bir panelden dilediği sayıda yeni alt kullanıcı oluşturup bunlara dilediği yayınlardan abonelik tesis edebilir. Bu sayede bir yandan kurum çalışanlarının takip edeceği yayınların abonelik işlemleri yetkili personelin yönetiminde gerçekleşirken diğer yandan maliyetler üzerinde tam bir kontrol sağlanmış olur. Her bir alt kullanıcı kurum bünyesinde olmaksızın mesai saat ve günlerinin dışında da yayınlarına online olarak dilediği yerden erişebilir, bu sayede kesintisiz haber akışına sahip olur.

    Kurumsal abonelik paketinde fiyatlandırma, tanımlanan her bir kullanıcının sahip olduğu abonelik paketleri baz alınarak kurum için en avantajlı şekilde yapılır. Tüm bedel kurumunuza aylık olarak faturalandırılır ve muhasebe kayıtlarında gider kalemine yazılabilir.

    Siz de kurumunuzun ihtiyacı olan abonelikleri Dijital Basın üzerinden temin etmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun. Talebiniz en kısa zamanda yanıtlanacak ve kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine uygun çözümleri üretmek için müşteri hizmetleri ekibimiz size derhal ulaşacaktır.